کانون سفیر آفتاب، در کنار مدیریت کار چاپ نیز انجام می دهد. چاپ فضای داخلی یکی از کارهایی است که کانون سفیر آفتاب در ان تجربه و تخصص دارد. این مجموعه محصولاتی که برای ایجاد….

Catalog and Brochure Printing
چاپ کاتالوگ و بروشو

کاتالوگ و بروشور می توانند در تبلیغ یک برند یا محصول موثر باشند و برای همین است که چاپ کاتالوگ و بروشور یکی دیگر از خدمات کانون سفیر آفتاب است. کانون سفیر آفتاب، با تخصص و تجربه ای که دارد کاتالوگ ها و بروشورهایی عالی را طراحی می کند و سپس آن را چاپ می کند. این کار با کیفیتی عالی انجام می شود و کاتالوگ  و بروشور چاپ شده دارای جذابیت مناسبی خواهد بود. دپارتمان چاپ سفیر آفتاب به بهترین شکل کار چاپ کاتالوگ و بروشور را برای شما انجام خواهد داد و محصولی عالی را در آخر به شما ارائه می دهد. 

Packaging Production Printing
چاپ و تولید بسته بندی

ست اوراق ادارای نشانه حرفه ای بودن شماست و باعث می شود تا میز کار شما جذاب تر و حرفه ای تر به نظر برسد. ست اوراق اداری باید جذاب و در عین حال کارآمد باشد و این دقیقا همان چیزی است که مجموعه سفیر آفتاب به شما ارائه می دهد. اگر دوست دارید تا یک ست اوراق اداری زیبا، جذاب و باکیفیت داشته باشید می توانید از خدمات سفیر آفتاب بهره مند شوید. شما می توانید بر طبق سلیقه خود ، یک ست اوراق داشته باشید و از آن در محل کار خود استفاده کنید. هزینه طراحی این ست هم برای شما بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. 

Envelope and Envelope Production Printing
چاپ پاکت و تولید پاکت

یکی دیگر از خدمات کانون سفیر آفتاب، چاپ پاکت و تولید آن است. شما هر نوع پاکتی را می خواهید می توانید از سفیر آفتاب تحویل بگیرید. چاپ پاکت با قیمت مناسب توسط دستگاه های مدرن انجام می شود .دپارتمان چاپ و بسته بندی به خوبی این خدمت را برای مشتریان سفیر آفتاب فراهم کرده است تا بتوانند پاکت مورد نیاز خود را چاپ شده تحویل بگیرند. پاکت های چاپ شده توسط سفیر آفتاب هم کیفیت مناسبی دارد و هم طرح های خوبی دارد.  

T-shirt Printing
چاپ روی تیشرت

حتما تا به حال تیشرت هایی را دیده اید که روی آن عکس یا شعر یا نام چیزی چاپ شده است. این تیشرت ها جذابیت خودشان را دارند و هم می توانند هدیه خوبی باشند و هم وسیله تبلیغاتی بسیار خوبی باشند. دستگاه های مدرن و باکیفیت سفیر آفتاب به خوبی این کار را انجام می دهند و به بهرین شکل، چیزی که مشتری می خواهد را روی تیشرت  چاپ می کنند. سفیر آفتاب، کار چاپ روی تیشرت را با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی انجام می دهد. کار چاپ روی انواع تیشرت ها انجام می شود و از این بابت جای نگرانی وجود ندارد.

Mug Printing
چاپ روی لیوان

اگر دوست دارید روی لیوان مطلبی چاپ کنید یا برند و محصولی را تبلیغ کنید، می توانید این کار را با خیالی راحت و مطمئن به مجموعه سفیر آفتاب بسپارید. این مجموعه با دستگاه های باکیفیتی که در اختیار دارد به خوبی می تواند این کار را برای شما انجام دهد. شما می توانید در صورت تمایل انواع عکس ها را روی لیوان چاپ کنید و آن را به کسی هدیه بدهید. سفیر آفتاب با قیمتی بسیار مناسب، کار چاپ روی لیوان را برای شما انجام خواهد داد و کیفیت کار هم بسیار راضی کننده خواهد بود. 

Pen Printing
چاپ روی خودکار

چاپ روی خودکار هم یکی از کارهای جالب و خلاقانه ای است که در تبلیغات به کار می رود. سفیر آفتاب به بهترین شکل ، کار چاپ روی خودکار را برای افراد انجام می دهد. سفیر آفتاب به بهترین شکل ، چیزی که شما می خواهید را پس از مشورت و بررسی های لازم روی خودکار چاپ می کند و باعث می شود تا برند و تبلیغ شما به خوبی دیده شود. چاپ روی خودکار در کانون سفیر آفتاب با قیمت و کیفیتی مناسب انجام می شود. دستگاه های مورد استفاده برای انجام این کار همگی دارای کیفیتی بالا هستند.

Office set Printing
چاپ ست اداری

چاپ ست اداری یکی دیگر از خدمات سفیر آفتاب است که با کیفیت و طرح هایی عالی انجام می شود. شما می توانید ست های اداری بسیار حرفه ای و اختصاصی را از سفیر آفتاب دریافت کنید. کافی است تا معیارهایتان برای یک ست اداری را مشخص کنید تا مجموعه موفق سفیران آفتاب با قیمتی مناسب  و با کیفیتی عالی، ست شما را چاپ و آن را به شما تحویل دهد. با ست های ادارای سفیر آفتاب، شما هم می توانید میز کار خود را حرفه ای می کنید  و هم به تبلیغ محصول یا برند مورد نظرخود  بپردازید.

Outdoor Printing
چاپ فضای خارجی

در کنار چاپ فضای داخلی ، مطمئنا مجموعه موفق سفیر آفتاب چاپ فضای خارجی را هم به خوبی انجام می دهد. افراد می توانند انواع خدمات چاپی فضای بیرون مانند بنرها، استیکر ، مش ، چاپ روی انواع سطوح و دیگر موارد را از سفیر آفتاب دریافت کنند و هزینه بسیار مناسبی هم برای آن پرداخت کنند. دستگاه های چاپ فضای خارجی سفیر آفتاب با کیفیتی مناسب، کار تبلیغات بیرونی افراد را انجام می دهند و به دیده شدن و رشد بیشتر یک محصول، شرکت یا فرد کمک می کنند. کار چاپ فضای خارجی را به سفیر آفتاب بسپارید و خیالتان از این بابت راحت باشد.

Interior Printing
چاپ فضای داخلی

کانون سفیر آفتاب، در کنار مدیریت کار چاپ نیز انجام می دهد. چاپ فضای داخلی یکی از کارهایی است که کانون سفیر آفتاب در ان تجربه و تخصص دارد. این مجموعه محصولاتی که برای ایجاد یک فضای شیک و مناسب در داخل یک ساختمان نیاز است را به خوبی چاپ می کند و در اختیار مشتریان قرار می دهد. سفیر آفتاب به خوبی به چاپ فضای داخلی بر حسب نوع حرفه و نیاز تسلط دارد و بنابراین می تواند به خوبی نیازهای افراد در این زمینه را برآورده کند. این مجموعه بهترین دستگاه های چاپ فضای داخلی را برای این کار استفاده می کند و محصولات باکیفیتی را ارائه می دهد. اگر بخواهیم چند تا از این محصولات را نام ببریم می توانیم به کاغذ دیواری، گلاسه رنگی و دیگر موارد اشاره کنیم.