روزانه در کشور ، همایش های مختلفی انجام می شود که هر کدام از آنها برای هدف خاصی است. برای مدیریت یک همایش سمینار یا کنفرانس نیاز به تجربه و مهارت وجود دارد. این که در همایش در….

Seminars and Conferences
همایش سمینار و کنفرانس

روزانه در کشور ، همایش های مختلفی انجام می شود که هر کدام از آنها برای هدف خاصی است. برای مدیریت یک همایش سمینار یا کنفرانس نیاز به تجربه و مهارت وجود دارد. این که در همایش در کجا برگزار داشته باشد، پذیرایی چگونه انجام شود، برنامه ها چگونه صورت گیرند و دیگر موارد همگی نیاز به مدیریت دارند. مجموعه توانای سفیر آفتاب می تواند به خوبی سمینار و کنفرانس شما را مدیریت کند و به خوبی مراسم را پیش ببرد تا به بهترین شکل انجام شود. با مدیریت درست، دیگر شما دغدغه ای در قبال همایش نخواهید داشت و این همان چیزی است که سفیر آفتاب به شما ارائه می دهد.

Organizational Meetings and Conferences
نشست ها و جشن های سازمانی

سازمان ها در زمان های گوناگون و به دلایل متعدد نشست و جشن برگزار می کنند. این نشت ها و جشن ها باید به گونه ای درست و مناسب مدیریت شود. سفیر آفتاب با سالها تجربه در زمینه مدیریت نشست ها  و جشن های سازمانی می تواند به خوبی این عهده کار بربیاید. دپارتمان مدیریت رویداد این مجموعه موفق، به خوبی رویداد نشست و جشن یک سازمان را مدیریت می کند و به گونه مناسب آن را جلو خواهد برد. همه امورات چنین رویدادهایی به خوبی انجام می شود و سفیر آفتاب با تخصص خود بهترین نتیجه را رقم می زند.

Unveiling and Introduction Event
رویداد رونمایی و معرفی

هنگامی که شما بخواهید از یک محصول یا یک سرویس یا برند رونمایی کنید و آن را معرفی کنید نیاز به یک برنامه مدون و درست دارید. معرفی کردن و  رونمایی از یک محصول یا برند یا هر چیز مهم دیگری اهمیت زیادی دارد و می تواند تاثیر زیادی روی مخاطبین بگذارد. سفیر آفتاب با ارائه بهترین برنامه ها برای رونمایی و معرفی ، به خوبی از عهده رویداد شما بر می آید  و شما را به نتیجه دلخواهتان که همان معرفی درست و جذاب و رونمایی درست است می رساند.

Holding an Exhibition
برگزاری نمایشگاه

خیلی از شما حتما در یک نمایشگاه حضور پیدا کرده اید و می دانید که برگزاری یک نمایشگاه کار آسانی نیست و نیاز به  دانش و تجربه دارد. هر چقدر که یک نمایشگاه بزرگتر و مهم تر باشد، کار سخت تر است. کانون سفیر آفتاب با متخصصینی که در اختیار دارد می تواند انواع نمایشگاه ها را برگزار کند وبه خوبی آنها را مدیریت کند. دپارتمان رویداد به خوبی این نوع رویداد را هم مدیریت می کند. افراد می توانند برگزاری نمایشگاه خود را به سفیر آفتاب بسپارند و خیالشان از بابت برگزاری مناسب نمایشگاه راحت باشد.

Creating a Creative Event
برگزاری رویداد خلاقانه

منظور از رویداد خلاقانه، رویدادی است که معمول نیست و بر اثر یک خلاقیت برگزار شده است. این گونه رویدادها نیاز به دانش خود دارند و چون معمول نیستند باید توسط مجموعه ها و افراد توانا مدیریت شوند. کانون سفیر آفتاب به خوبی از عهده برگزاری رویدادهای خلاقانه برمی آید و سابقه اش این ادعا را تایید می کند. شما می توانید مدیریت برگزاری یک رویداد خلاقانه را با خیال آسوده به سفیر آفتاب بسپارید و فقط روی هدف برگزاری این نمایشگاه متمرکز شوید.