طراحی کاتالوگ ، بروشور ، فولدر و پوسترهای تبلیغاتی ، طراحی لوگو ، طراحی گرافیک صفحات وب و فرم بندی مجلات و نشریات ، طراحی ست اوراق اداری ( سربرگ ، کارت ویزیت و . . . )

Website Design
طراحی وب سایت

وب سایت ها یکی از مهم ترین ابزارها برای اطلاع رسانی و تبلیغ در فضای وسیع اینترنت هستند. هر چقدر که یک وبسایت بهتر طراحی شده باشد، مطمئنا بازدیدکننده های بیشتری هم خواهد داشت. مجموعه سفیر آفتاب می تواند بهترین وب سایت ها را طراحی کند و آن را در اختیار افراد قرار دهد. انواع وب سایت ها در قالب ها و طرح های گوناگون به خوبی توسط این مجموعه طراحی می شود. وب سایت ها به بهترین و مطابق نیاز مشتری طراحی می شوند و این طراحی به گونه ای است که باعث جذب کاربران به سوی آن خواهد شد.

Office Set Design
طراحی ست اوراق اداری

ست اوراق ادارای نشانه حرفه ای بودن شماست و باعث می شود تا میز کار شما جذاب تر و حرفه ای تر به نظر برسد. ست اوراق اداری باید جذاب و در عین حال کارآمد باشد و این دقیقا همان چیزی است که مجموعه سفیر آفتاب به شما ارائه می دهد. اگر دوست دارید تا یک ست اوراق اداری زیبا، جذاب و باکیفیت داشته باشید می توانید از خدمات سفیر آفتاب بهره مند شوید. شما می توانید بر طبق سلیقه خود ، یک ست اوراق داشته باشید و از آن در محل کار خود استفاده کنید. هزینه طراحی این ست هم برای شما بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. 

Application Design
طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن ها امروزه اهمیت زیادی در بازار کار دارند. طراحی اپلیکیشن نیاز به تخصص و تجربه دارد و برای ارائه یک اپلیکیشن مناسب باید از یک تیم مجرب و متخصص استفاده کرد. سفیر آفتاب این افتخار را داشته است که اپلیکیشن های موفق و جذابی را طراحی کند و آن را به بازار عرضه کند. سفیر آفتاب مطابق با نیاز افراد و نیز مطابق با نیاز بازار ، اپلیکیشن را طراحی می کند و آن را به مشتری عرضه می کند. طراحی اپلیکیشن یکی از کارها و خدماتی است که سفیر آفتاب به خوبی برای شما انجام خواهد داد.

Magazine Design
طراحی مجلات

اگر دنبال این هستید که مجله ای زیبا و تاثیرگذار داشته باشید، پس سفیر آفتاب می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد. مجموعه سفیر آفتاب، مجلات زیبا و شکیلی را برای شما طراحی می کند به طوری که افراد با دیدن آن برای مطالعه و خواندن آن رغبت پیدا کنند. استفاده از طرح های به روز ، اشکال جالب، کاغذ مناسب و دیگر موارد از جمله مزیت های طراحی مجله سفیر آفتاب می باشد. یادتان باشد که ظاهر و طراحی یک مجله باید به شکل مناسبی انجام شود تا افراد برای خرید یا مطالعه ان اقدام کنند و این دقیقا همان کاری است که سفیر آفتاب برای شما انجام می دهد. 

Catalog Design
طراحی کاتالوگ

کاتالوگ ، یکی دیگر از ابزارهای لازم برای تبلیغ و تاثیرگذاری روی افراد است. سفیر آفتاب، به عنوان مجموعه ای که در طراحی کاتالوگ تجربه دارد می تواند به خوبی نیاز افراد را برآورده کند. کاتالوگ های زیبا و مناسب باعث می شود تا یک برند و محصول بهتر دیده شود. کاتالوگ های طراحی شده توسط سفیر آفتاب، هم کیفیت خوبی دارند و هم جذابیت لازم را دارا هستند. این کاتالوگ های توسط تیم های متخصص و مجرب تهیه می شوند و همه چیز آن به صورت حساب شده انجام می شود. هم چنین قیمت بسیار مناسبی نیز دارند که خود مزیت دیگری است.

Billboard Design
طراحی بیلبورد

حتما همه شما تا به حال بیلبوردهای کوچک و بزرگ نصب شده در سطح شهر را مشاهده کرده اید. بیلبوردها اگر به صورت مناسب و زیبایی طراحی شوند می توانند تبلیغ بسیار خوبی برای یک محصول، شرکت یا همایش باشد. سفیر آفتاب با سالها تجربه در این زمینه به خوبی می تواند انواع بیلبوردها را طراحی کند و باعث شود تا تاثیر کار شما بیشتر شود. بیلبوردها به گونه ای طراحی می شود که هم زیبایی لازم را داشته باشد و هم تاثیر تبلیغی خوبی روی افرادی که ان را می بینند بگذارد. طراحی بیلبورد سفیر آفتاب بدون شک، رضایت شما را جلب خواهد کرد.

Logo Design
طراحی لوگو

هر برند و هر شرکتی برای خود لوگویی دارد. یک لوگوی مناسب و زیبا می تواند در معرفی یک محصول یا برند بسیار موثر باشد. در طراحی لوگو باید دقت زیادی کرد چون کار حساس و ظریفی است. اگر دنبال طراحی لوگو برای شرکت و محصول خود هستید می توانید کار خود را به سفیر آفتاب بسپارید. این مجموعه تا به حال لوگوهای جذاب و موفق متعددی را طراحی کرده است. تیم های متخصص سفیر آفتاب در طراحی لوگو با هزینه ای مناسب ، لوگوهای مناسب را برای افراد طراحی می کنند و نیاز افراد را رفع می کنند.