ساخت سایت

وب سایت ها یکی از مهم ترین ابزارها برای اطلاع رسانی و تبلیغ در فضای وسیع اینترنت هستند. هر چقدر که یک وبسایت بهتر طراحی شده باشد، مطمئنا بازدیدکننده های بیشتری هم خواهد داشت….

طراحی گرافیک

طراحی کاتالوگ ، بروشور ، فولدر و پوسترهای تبلیغاتی ، طراحی لوگو ، طراحی گرافیک صفحات وب و فرم بندی مجلات و نشریات ، طراحی ست اوراق اداری ( سربرگ ، کارت ویزیت و . . . )

چاپ

کانون سفیران آفتاب، در کنار مدیریت کار چاپ نیز انجام می دهد. چاپ فضای داخلی یکی از کارهایی است که کانون سفیران آفتاب در ان تجربه و تخصص دارد. این مجموعه محصولاتی که برای ایجاد….

عکاسی

اگر دنبال این هستید که از محصولات صنعتی یا از مسائل مرتبط با صنعت عکاسی کنید، باید دارای تخصص باشید. عکاسی صنعتی نیاز به مهارت دارد. سفیران آفتاب در زمینه عکاسی صنعتی تجربه….

تیزر تبلیغاتی

تبلیغات در دنیای امروز از اهمیت زیادی برخوردار است. تیزرهای تبلیغاتی از این حیث در جایگاه بسیار مهمی قرار دارند. ساخت یک تیزر تبلیغاتی خوب و جذاب، کاری تخصصی است که نیاز به مهارت بالایی دارد…..

مدیریت رویداد

روزانه در کشور ، همایش های مختلفی انجام می شود که هر کدام از آنها برای هدف خاصی است. برای مدیریت یک همایش سمینار یا کنفرانس نیاز به تجربه و مهارت وجود دارد. این که در همایش در….

اتاق فکر و ایده پردازی

کانون سفیران آفتاب، سالهاست که با مجموعه ها و شرکت های مختلفی کار می کند و از این حیث، سابقه بسیار خوبی دارد. بخشی از این ارتباط به خاطر خلق ایده ای است که توسط کانون انجام….