تبلیغات در دنیای امروز از اهمیت زیادی برخوردار است. تیزرهای تبلیغاتی از این حیث در جایگاه بسیار مهمی قرار دارند. ساخت یک تیزر تبلیغاتی خوب و جذاب، کاری تخصصی است که نیاز به مهارت بالایی دارد….

Advertising Teaser
تیزر تبلیغاتی

تبلیغات در دنیای امروز از اهمیت زیادی برخوردار است. تیزرهای تبلیغاتی از این حیث در جایگاه بسیار مهمی قرار دارند. ساخت یک تیزر تبلیغاتی خوب و جذاب، کاری تخصصی است که نیاز به مهارت بالایی دارد. سفیر آفتاب تاکنون تیزرهای تبلیغاتی گوناگونی را ساخته است که خیلی از آنها در تلویزیون پخش شده است. سابقه سفیر آفتاب می تواند کیفیت ساخت تیزرهای تبلیغاتی آن را تضمین کند. تیم های سفیر آفتاب مطابق با نیاز افراد، تیزرهای تبلیغاتی جذابی را می سازند و به خوبی با این تیزرها اثر مناسب را روی مخاطب می گذارند.

Animated Teaser
تیزر انیمیشنی

حتما شما در تلویزیون ، تیزرهای انیمیشنی را دیده اید. این تیزرها در جایگاه خود جذابیت زیادی دارند و برای همین است که خیلی ها دنبال ساخت این گونه تیزرها هستند. سفیر آفتاب با تجربه و تخصصی که در زمینه تولید انیمیشن دارد به خوبی از پس این کار بر می اید و برای شما تیزهای انیمیشنی بسیار جذابی را می سازد. تیزرهای ساخت سفیر آفتاب در سطح بسیار بالایی قرار دارد و هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ محتوا بسیار مناسب است و می تواند به خوبی نیاز افراد را رفع کند.

Motion Graphics Teaser
تیزر موشن گرافیک

امروزه موشن گرافیک ها در تبلیغات، آموزش و دیگر موارد جایگاه مهمی پیدا کرده اند. اگر دنبال این هستید که یک تیزر موشن گرافیک مناسب برای کار و نیاز خود بسازید، می توانید روی سفیر آفتاب حسابی ویژه باز کنید. افراد مجرب و متخصص در این مجموعه، تیزرهای جذاب و مناسبی را برای شما می سازند و نیاز شما را مرتفع می کنند. هزینه ای که شما برای ساخت تیزر موشن گرافیک توسط سفیر آفتاب می پردازید در واقع هزینه کیفیت عالی و جذابیت لازم است. این مجموعه تا به حال برای شرکت ها و مجموعه های مختلفی تیزر موشن گرافیک ساخته است.

3D Character Teaser design
طراحی کاراکتر سه بعدی

طراحی کاراکتر سه بعدی یکی از مولفه های اصلی ساخت تیزر است. یک کاراکتر سه بعدی باید به خوبی طراحی شود تا یک تیزر خوب و جذاب دیده شود. سفیر آفتاب، به عنوان مجموعه که سالهاست در حال فعالیت در این زمینه است می تواند بهترین کاراکترهای سه بعدی را طراحی کند تا از آن برای تیزرها و انیمیشن ها بهره برداری شود. تیم های متخصص در سفیر آفتاب، به خوبی کاراکترها و شخصیت های سه بعدی را طراحی می کنند و آن را برای مقاصد نهایی استفاده می کنند. تخصص و تجربه سفیر آفتاب ضامن کیفیت آن است.